Logo3

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راه‌اندازی نخستین مدرسه الکترونیک کشور


در آیینی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، نخستین مدرسه الکترونیک کشور در بوشهر راه‌اندازی شد. صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ کتاب، استفاده از لپ‌تاپ و تبلت برای دانش‌آموزان، ارتباط لحظه به لحظه با خانواده، توسعه یادگیری دانش‌محور، بهره‌وری در یادگیری، کمک به توسعه پایدار و عادلانه، کاهش زمان آموزش، ورود به عرصه رقابت، کسب مهارت‌های موثر از جمله اهداف راه‌اندازی مدرسه الکترونیک در بوشهر است.
در این مدرسه 16 دستگاه تبلت و 7 دستگاه لپ‌تاپ برای استفاده دانش‌آموزان تهیه شده است، با راه‌اندازی این مدرسه، دانش‌آموزان می‌توانند بسیاری از فعالیت‌های آموزشی خود را از طریق تکنولوژی‌‎های روز انجام دهند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در مراسم افتتاح این مدرسه از اختصاص یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار برای هوشمندسازی مدارس استان بوشهر از سوی استاندار و سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی خبر داد و تصریح کرد: 80 درصد کارهای صورت گرفته برای افتتاح مدرسه الکترونیک در بوشهر توسط معلمان و دانش‌آموزان همین مدرسه انجام شده است.
حصیری اضافه کرد: امسال یک میلیارد تومان توسط استاندار و 700 میلیون تومان اعتبار نیز توسط سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی برای هوشمندسازی مدارس استان بوشهر اختصاص یافته است. در سال گذشته
30 درصد مدارس استان هوشمندسازی شد و امسال نیز 35 درصد مدارس استان بوشهر هوشمندسازی خواهد شد.
بهره‌برداری از 17 پروژه ورزشی
در دهه فجر در استان بوشهر
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: پروژه‌های ورزشی با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال در استان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و عملیات اجرایی 7 پروژه عمرانی با اعتباری 120 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
احمد بهروزیان‌فر افزود: سالن ورزشی آیت‌ا... حاج‌میرزا احمد دشتی گنخکی با زیربنای یک‌هزار و 41 مترمربع شامل قسمت جانبی با 211 مترمربع سرایداری