Logo3
9546 873

فهیمه فیروزفر گفت: قصد داریم با افرادی که با کشورهای اروپایی در زمینه ساخت زیورآلات کار می‌کنند، صحبت کنیم. تکنولوژی لازم برای تولید این وسایل پیشرفته نیست؛ این در حالی است که ساخت زیورآلات موجب اشتغالزایی می‌شود. در حال حاضر وزارتخانه‌هایی مانند تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت نیز همزمان با ما در زمینه ساخت زیورآلات وارد شده‌اند و این عزم ملی باید ادامه داشته باشد تا بتوانیم در بخش‌های مختلف واردات را کاهش بدهیم و به صادرات بپردازیم. وی با اشاره به اقدامات ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران اظهار کرد: ما تلاش کردیم محصولات زنان سرپرست خانوار را در چند فروشگاه کشور ترکیه ارایه دهیم و از این محصولات استقبال شد. این کار نشان‌دهنده آن است که در صورت حمایت از تولید ملی می‌توانیم جای آن را در خارج از کشور باز کنیم.

چند وقت قبل در نمایشگاه برلین شرکت کردیم و اگر سال آینده در این نمایشگاه شرکت کنیم، حتما حرفی برای گفتن خواهیم داشت چراکه کیفیت
محصولات ما بسیار خوب است.
فیروزفر با اشاره به ششمین نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت: این نمایشگاه در 300 غرفه برپا شده است و در آن پوشاک، کیف، کفش، صنایع دستی، موادغذایی و وسایل هفت‌سین عرضه می‌شود. علاوه بر آن نیز این نمایشگاه بخش کودک نیز دارد.