Logo3
از آزادی موقت تا شایعه اعدام جوان مشهور تلگرامی

آبان‌ماه بود که ٢٨ عکس جنجالی در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی دست به دست چرخید؛ پسری مازاراتی‌سوار به همراه ١٤ دختر. هنوز کسی نمی‌دانست که این پسر کیست تا اینکه فیلمی منتشر شد و جنجال‌ها را بیشتر کرد.

سوژه این فیلم کوتاه هم همان پسر متمول بود که در پیامی ویدیویی فقط انکار می‌کرد؛ فیلمی از خودش در فضای مجازی تهیه کرده بود و درخصوص عکس‌هایش با دختران جوان ادعا کرده بود که تمام دختران داخل عکس، اقوام و بستگان و خواهرانش هستند و از انتشار این عکس‌ها به ‌شدت ناراحت است.


این پسر جوان با انتشار این کلیپ قصد سرپوش گذاشتن بر کارهای خود را داشت که با شکایت تعدادی از دختران مواجه شد. او که سعی داشت از این طریق راه فراری برای خود داشته باشد، سرانجام با تلاش پلیس فتا در ٢٧ آبان‌ماه در دام پلیس افتاد.
تیمی از کارآگاهان پلیس فتا متوجه شدند پسر جنجالی فضای مجازی نه‌تنها پولدار نیست بلکه از طریق ربات اقدام به پخش تصاویر
کرده است.
این مرد ادعا کرد که خودروهای گران‌قیمت و لوکس متعلق به وی نبوده و با انداختن عکس در کنار این خودروها و در خانه‌های لوکس و گران‌قیمتی که متعلق به او نبوده، اقدام به فریب و اغفال دختران کرده است.
حالا این پسر جنجالی تلگرام، با قید وثیقه آزاد شد اما از زمان دستگیری متهم
٢٦ ساله، شایعه‌های زیادی در میان کاربران فضای مجازی رد و بدل می‌شد که نشان می‌داد این پسر جنجالی به‌ زودی اعدام می‌شود اما رییس پلیس فتای ناجا این شایعه را تکذیب کرد.
سردار‌ هادیان‌فر، فرمانده پلیس فتا شایعه حکم اعدام متهم پرونده انتشار تصاویر دختران و فیلم را تکذیب کرد و با اشاره به اینکه پرونده این متهم در واقع پیچیده شده است، گفت: وظیفه ما مستندسازی و تشکیل پرونده قضایی و تحویل آن به دادگاه بود
که انجام شد.
وی در ادامه افزود: آخرین وضع این متهم درحال حاضر آزادی به قید سند است تا روز دادگاه که حکمش معلوم شود.

 

ماه رویان شماره : 325