Logo3
مچ اندازی هرکول‌ها با هالتر

 

مچ اندازی هرکول‌ها با هالتر

این مسابقات در روز شنبه 15خرداد در مجموعه ورزشی حجاب شیراز با حضور محمد علی فرهنگ مهر رییس هیئت استان، نایب رییس هیئت حمید رحمتی و سرپرست مسابقات دبیر هیئت استان محمد جواد پرهیزی مسئول کمیته پاورلیفتینگ استان حسن صبح مفرح، هیئت ژوری: احمد رضا همایون، یونس ارجمند، کمیته فنی مجید دلیر، علی اورنگی، کمیته داوران حسین رستمی، حسین رحیمی و کمیته برگزاری جمشید اوجی برگزار گردید.
پرهیزی سرپرست مسابقات افزود: این سری از مسابقات در دو رشته جداگانه پرس سینه کلاسیک ( RAW ) و پرس‌سینه با تجهیزات (IPF ) برگزار گردید که از ساعت 8صبح شروع به وزن کشی و بعد از اتمام وزن کشی مسابقات شروع گردید.
مسابقات با استقبال خوبی از سوی ورزشکاران و علاقمندان روبرو شد که در همین راستا رییس هیئت استان از نفرات اول تا سوم هر وزن در هر رشته (RAW) و (IPF) از شرکت
کننده‌ها با اهدای حکم و مدال تقدیر و تشکر نمودند و در پایان و بعد از مشخص شدن تیم‌های برتر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از طرف هیئت استان از این تیم‌ها با اهدای کاپ و حکم قهرمانی به صورت جداگانه تقدیر و تشکر به به عمل آمد. در همین خصوص و بعد از بررسی‌هایی نتایج به دست آمده از سوی کمیته فنی مسابقات قهرمان قهرمانان در دوره جوانان و بزرگسالان مشخص وکاپ قهرمانی اهداء گردید. در پایان مسابقات رییس هیئت استان از کلیه عزیزان شرکت کننده و شهرستان‌های حاضر لارستان، گراش، نی ریز، شیراز، استهبان، کازرون، مرودشت، زرقان، سروستان، اقلید، آباده، خرم بید، فسا، داراب، فیروزآباد و جهرم که با حضور پرشور خود باعث نتایج تیمی به صورت جداگانه به شرح زیر می‌باشد:

 

نتایج تیمی بدون تجهیزات - جوانان (RAW)


داراب = 24 امتیاز اول
امام حسن مجتبی = 12 امتیاز دوم
آب شناسان = 12 امتیاز سوم
نتایج تیمی با تجهیزات - جوانان (IPF)
گراش= 24 امتیاز اول
فرد = 24 امتیاز دوم
پیمان = 12 امتیاز سوم

بدون تجهیزات بزرگسالان (RAW)


هدف = 47 امتیاز اول
لامرد= 38 امتیاز دوم
نسیم = 21 امتیاز سوم
نتایج تیمی با تجهیزات بزرگسالان (RAW)
آب شناسان = 44 امتیاز اول
فرد = 36 امتیاز دوم
بهراد = 17 امتیاز سوم

قهرمان قهرمانان رده سنی بزرگسالان با تجهیزات (IPF)= یونس ارجمند فر
قهرمان قهرمانان رده سنی جوانان با تجهیزات (IPF)= علی فرجی
قهرمان قهرمانان رده سنی بزرگسالان بدون تجهیزات (RAW) = رحیم عسکریان
قهرمان قهرمانان رده سنی جوانان بدون تجهیزات (RAW) = ابراهیم عبدالهی

ماه رویان شماره : 332