Logo3
اخبار ضد و نقیض در خصوص رییس فدراسیون فوتبال

ممنوع‌التصویری آقای کج و کوله

 

انتشار خبری مبنی بر ممنوع التصویری رییس فدراسیون فوتبال و پس از آن گرم شدن تنور بازار تایید و تکذیب این خبر باز هم از علی کفاشیان یک سوژه ساخت. شایعه ممنوع‌التصویری کفاشیان در حالی به یک خبر رسمی تبدیل شد که پس از اتفاقات رخ‌داده در مجمع فدراسیون فوتبال، صدا و سیما پخش هرگونه تصویر از رییس فدراسیون فوتبال را ممنوع اعلام کرد.


هفته گذشته و در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اعضای مجمع پس از بحث و بررسی درباره طلب 5/22میلیاردی فوتبال از صدا و سیما بابت حق پخش تلویزیونی، علی کفاشیان به پیشنهاد اعضا طرح شکایت از صدا و سیما را بابت این طلب به رای گذاشت.
با تصویب اعضای مجمع این موضوع تصویب شد و کفاشیان اعلام کرد فدراسیون فوتبال از صدا و سیما شکایت خواهد کرد و وی این موضوع را در مصاحبه‌اش در پایان مجمع نیز اعلام کرد.
پس از این اتفاقات و نقل قول منتشر شده از سوی کفاشیان، صدا و سیما تا اطلاع ثانوی انجام مصاحبه و پخش هرگونه گزارش از رییس فدراسیون فوتبال را ممنوع اعلام کرد. بر همین اساس بود که در مراسم تقدیر از داوران برتر، گزارشگران صداوسیما از مصاحبه با کفاشیان امتناع کردند تا صحت این شایعه رنگ و بوی دیگری به خود بگیرد.

واکنش کفاشیان


رییس فدراسیون فوتبال که همواره با مسایل، آرام و سبک خاص خود برخورد می‌کند، در خصوص انتشار اخبار مربوط به ممنوع‌التصویری می‌گوید: من چنین چیزی را نشنیده‌ام اما اگر این اتفاق بیفتد از آن استقبال می‌کنم. هرچه مردم کمتر قیافه کج و کوله مرا ببینند بهتر است و اگر آنتن تلویزیون با چیزهای مفیدتری پر شود، به نفع مخاطبان خواهد بود.
علی کفاشیان که این روزها خود را برای یک انتخابات پر سر و صدا آماده می‌کند، درباره احتمال حضور مجددش در پست ریاست فدراسیون با کمی مکث و البته تردید صحبت کرد و بعد از ماجراهای مجمع هفته گذشته حتی ممکن است حتی قید نامزدی در انتخابات فدراسیون را بزند. وی می‌گوید: من به همه گفته‌ام که می‌آیم اما اگر حضورم به نفع فوتبال باشد.
اما در عین حالی که بسیاری از منابع خبری صحت این شایعه را تایید و رسما اعلام کردند که کفاشیان از سوی صداوسیما ممنوع‌التصویر و ممنوع‌المصاحبه است، بخش خبری 20:30 در اولین روز هفته با وی مصاحبه کرد تا اخبار مربوط به این تصمیم صداوسیما وارد فاز جدیدی شود.

ماه رویان شماره : 319