Logo3

شیراز

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری فارس گفت: با توجه به تصمیمات و تمهیداتی که در کمیسیون هماهنگی تنظیم بازار این استان صورت گرفته،کالاهای مورد نیاز مردم برای ایام پایانی سال تامین شده و مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.
ساسان تاجگردون افزود: برای تامین میوه شب عید و جلوگیری از افزایش احتمالی قیمت این کالا تعاون روستایی استان فارس میوه مور نیاز مردم را به اندازه کافی از تولیدات داخلی فارس و سایر نقاط کشور خریداری و انبار کرده که در روزهای پایانی سال با قیمت مناسب توزیع خواهد شد.


وی اظهارداشت: هم‌چنین با هدف تعدیل قیمت‌ها، تمامی کالاها و مایحتاج مردم در نمایشگاه فروش بهاره از 18 الی 27 اسفند سال جاری با حداقل 10 درصد تخفیف نسبت به بازار در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز واقع
در شهرک گلستان عرضه خواهد شد. معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری فارس ادامه داد: هم‌چنین برای کنترل قیمت مرغ، شرکت پشتیبانی امور دام با نظارت اداره‌کل دامپزشکی استان فارس، مرغ به اندازه نیاز خریداری و ذخیره سازی کرده و هم اینک این مواد پروتیینی به ازای هر کیلو 59 هزار و 500 ریال در شیراز و 60 هزار ریال در شهرستان‌های این استان در حال
توزیع است. تاج‌گردون گفت: علاوه برذخیره سازی مناسب تمام کالاهای اساسی موردنیاز مردم، طرح ویژه نظارت بر بازار در قالب گشت مشترک بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس و مجامع امور صنفی و تعزیرات حکومتی در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز 94تشدید خواهد شد.